Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O3 Combi Elegance z jasną tapicerką.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O3 Combi Elegance z jasną tapicerką.

    Wiadomo że jeżeli ktoś chce ładnie i tanio to raczej nie możliwe, aa żeby to było sensowne to trzeba przeznaczyć trochę kasy ale na pewno warto

    pytałem dziś o chlapacze u siebie w trzech sklepach i mają tylko ,,uniwersalne'' aa na zamówienie nawet mi nie ściągną

  • #2
    O3 Combi Elegance z jasną tapicerką.

    Witajcie,
    Na początku chciałbym się przywitać bo to mój pierwszy post
    Obecnie jeżdżę A4 B6 Avant 1.9 TDI 130 KM 2003 r i kocham to auto. Problem jest taki że mam już nabite 260 tys z czego sam zrobiłem ponad 100. przyszedł czas na zmiany i zdecydowałem się na nową Octavkę. Jest świetna i bardzo przypomina mi moją B6 (nie wiem czemu ale widzę tu podobieństwo). Tyle o mnie a teraz do rzeczy...

    Zrobiłem sobie konfigurację. Wybrałem Combi 1.4 TSI DSG z amazing, chromem, jasną tapicerką (jest cudna), columbusem, cantonem i innymi dodatkami.

    Zastanawiam się jednak nad kolorem. Interesuje mnie Topaz brąz lub szary metal metalizowany. tylko te dwa kolory biorę pod uwagę i zastanawia mnie jak współgrają z jasną tapicerką. Topaz brąz z jasną tapicerką widziałem i był ok ale bardziej podoba mi się szary metal.

    Czy ktoś widział auto lub fotki w kolorze szary metal z jasną tapicerką?

    Komentarz


    • #3
      Re: O3 Combi Elegance z jasną tapicerką.

      Zamieszczone przez Mychu
      Witajcie,
      Na początku chciałbym się przywitać bo to mój pierwszy post
      Obecnie jeżdżę A4 B6 Avant 1.9 TDI 130 KM 2003 r i kocham to auto. Problem jest taki że mam już nabite 260 tys z czego sam zrobiłem ponad 100. przyszedł czas na zmiany i zdecydowałem się na nową Octavkę. Jest świetna i bardzo przypomina mi moją B6 (nie wiem czemu ale widzę tu podobieństwo). Tyle o mnie a teraz do rzeczy...

      Zrobiłem sobie konfigurację. Wybrałem Combi 1.4 TSI DSG z amazing, chromem, jasną tapicerką (jest cudna), columbusem, cantonem i innymi dodatkami.

      Zastanawiam się jednak nad kolorem. Interesuje mnie Topaz brąz lub szary metal metalizowany. tylko te dwa kolory biorę pod uwagę i zastanawia mnie jak współgrają z jasną tapicerką. Topaz brąz z jasną tapicerką widziałem i był ok ale bardziej podoba mi się szary metal.

      Czy ktoś widział auto lub fotki w kolorze szary metal z jasną tapicerką?
      z kolorem szary metal jest ogólnie problem - nie ma za bardzo real fotek w necie, mam zaległości na briskoda i muszę przejrzeć ich wątek z fotkami, na chwilę obecną jedyne jakie tam znalazłem kilkanaście dni temu i wklejałem tutaj:




      Mnie osobiście do tego koloru bardziej pasuje czarna tapicerka.
      Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        Dzięki,
        ja też szukałem po necie ale nie znalazłem takiego zestawienie. Zostały mi jedynie tapety z konfiguratora.


        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Mychu
          Dzięki,
          ja też szukałem po necie ale nie znalazłem takiego zestawienie. Zostały mi jedynie tapety z konfiguratora.

          Obrazek
          Obrazek
          w mojej opinii jasna tapicerka będzie lepszym połączeniem z brązem topaz, choć mnie ten kolor totalnie się nie podoba - odrzuciłem na początku. Jak zamawiałem to tego szarego nie było - on mi się bardzo podoba, choć myślę że lepiej mu z czarnym środkiem - ale ja tam nie narzekam na swój kolor (tak, czytałem tutaj już że jest passe :P), a wręcz się nim zachwycam :diabelski_usmiech ! Jak nie zapomnę to przejrzę briskodę popołudniu i zobaczę czy coś nowego znajdę.
          Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Dzieki ca cynk. Przejrzałem briskodę i znalazłem superba w kolorze metal grey z beżową tapicerką. Kurcze....nawet nawet to wygląda.





            Byłem wczoraj w salonie Skody i widziałem ten kolor na octavii ale niestety z czarną tapicerką. Mieli też brąz topaz z beżową i wyglądał fajnie.
            Kolor metal grey bardzo mi się podoba chociaż ta czekolada też niczego sobie. Wg mnie brąz topaz wygląda bardziej "limunzynowato" a ten metal grey dodaje trochę agresywności.

            Nie wiem, żona namawia mnie na brąz a mi bliżej do grey-a tyle że koniecznie chce jasną tapicerkę bo powaliła mnie na kolana jak widziałem ją na żywo. Biorę na 100% pomimo że mam 4-latkę w domu.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Mychu
              Dzieki ca cynk. Przejrzałem briskodę i znalazłem superba w kolorze metal grey z beżową tapicerką. Kurcze....nawet nawet to wygląda.

              ....

              Byłem wczoraj w salonie Skody i widziałem ten kolor na octavii ale niestety z czarną tapicerką. Mieli też brąz topaz z beżową i wyglądał fajnie.
              Kolor metal grey bardzo mi się podoba chociaż ta czekolada też niczego sobie. Wg mnie brąz topaz wygląda bardziej "limunzynowato" a ten metal grey dodaje trochę agresywności.

              Nie wiem, żona namawia mnie na brąz a mi bliżej do grey-a tyle że koniecznie chce jasną tapicerkę bo powaliła mnie na kolana jak widziałem ją na żywo. Biorę na 100% pomimo że mam 4-latkę w domu.
              fajnie że mogłem pomóc z briskodą - polecam do zaglądania.
              Co do jasnej tapicerki - właśnie mnie wydaje się że auto wygląda agresywnie w tym szarym i trochę mi się to kłóci z jasną tapicerką która bardziej pasi mi do auta spokojnego, a czarna bardziej agresywnie - ale każdy ma swój gust
              Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

              Komentarz


              • #8
                Brąz topaz z jasnym środkiem to naturalny wybór.
                Przykłąd w tym teście:

                Komentarz


                • #9
                  Zobacz na o3 uzytkownika BiDi w dziale nasze auta. Bardzo dobre polaczenie
                  był Golf | jest Octavia

                  Komentarz


                  • #10
                    Mychu, ja miałem mega burzę mózgów z kolorem... 3 razy mieniałem zamówienie...

                    BIAŁY- SREBRNY - BLUE - BEŻ

                    każdy miał być z jasnym środkiem. Powiem, że widziałem wszytskie te kolory z beżem w środku - bardzo pozytywnie zaskoczył mnie biały kombi + beż + SUNSET....
                    Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                    VW Jetta 1.2 TSI

                    Komentarz


                    • #11
                      tu masz niebieską z jasnym BiDi Forum - Octavia Club Polska
                      był Golf | jest Octavia

                      Komentarz


                      • #12
                        Też myślę o tej listwie ja mogę ją kupić za 230zł
                        Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
                        http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja się chyba zdecyduję na brąz topaz + środek beż (skóra+materiał za dopłatą 3000 zł)
                          Jak (z czego) wykończone są tyły beżowych foteli w opcji materiał a jak w opcji skóra+materiał? Ktoś się orientuje?

                          Chcę wziąć tą opcję z kilku względów:
                          1. Zachorowałem na beż i nie chcę za nic z niego rezygnować
                          2. Mam dzieciaki na fotelikach a dzieciaki mają brudne buciki stąd skóra (pewnie zabezpieczę od tyłu)
                          3. Nie chcę pełnej skóry bo mam teraz w Audi i latem nie jest to najszcześliwsze rozwiązanie. Skóra+materiał ew. z alcantarą to chyba optimum. Tyle że alcantara dużo droższa

                          Komentarz


                          • #14
                            Mychu, mam u siebie opcję tapicerki skórzanej + materiał tylko w kolorze czarnym do beżowego lakieru auta - możesz obejrzeć moje zdjęcia i cała sprawa Ci się wyjaśni Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z tego wyboru i jak bym miał jeszcze raz wybierać, to zrobiłbym tak samo
                            Pzdr
                            Pzdr, Fredy
                            Silnik w mojej O3 smaruje olej

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Fredy.PW
                              Mychu, mam u siebie opcję tapicerki skórzanej + materiał tylko w kolorze czarnym do beżowego lakieru auta - możesz obejrzeć moje zdjęcia i cała sprawa Ci się wyjaśni Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z tego wyboru i jak bym miał jeszcze raz wybierać, to zrobiłbym tak samo
                              Pzdr
                              Dzięki Fredy.PW - już wszystko jasne. Też uważam że to świetne rozwiązanie
                              Przy okazji - gratuluję super furki :]

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X